«

قیمت تاکسی فرودگاه امام خمینی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2136

قیمت تاکسی فرودگاه امام خمینی

 • 167
 • 0
 • سه شنبه 02 شهریور 1400

یکی از قسمت های مهم هر فرودگاه که اهمیت بسیار بالایی برای مسافران دارد، بخش تاکسی فرودگاهی می باشد. تاکسی های فرودگاه در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مسافران مخصوصا در شهر تهران قرار گرفته است، همچنین شرکت های دیگری برای ارائه سرویس در فرودگاه ها اضافه شده اند که باعث به وجود آمدن رقابت شدیدی در این زمینه شده است.

سفری ایمن، با آرامش و زمانبندی شده

تاکسی های فرودگاهی یکی از امن ترین و معتبر ترین وسایل برای جابه جا کردن مسافران به صورت شبانه روز به فرودگاه و از فرودگاه به داخل شهر های تهران یا اطراف تهران مثل شهر های لواسانات،کرج، بومهن و... می باشند. تاکسی های فرودگاهی اتومبیل هایی هستند که با رنگ های مخصوص، مانند سبز فسفری یا زرد خورشیدی با نوار شطرنجی آبی یا مشکی در وسط اتومبیل می باشند که مجوز حمل و نقل افراد را دارند. معمولا از این تاکسی ها برای مسافت های کوتاه و درون شهری استفاده می شود. تاکسی های فرودگاه با بهترین تکنولوژی به مسافران این کمک را می کنند که بدون تاخیر، بی دغدغه و با آرامش کافی به مقصد خود برسند.

مشخصات ظاهری تاکسی فرودگاهی

بر روی درهای تاکسی فرودگاهی، علامت فرودگاه گذاشته شده است و این تاکسی ها اجاره نصب باربند بر روی سقف ماشین برای حمل وسایل مسافران هم دارند. همچنین بالای تاکسی تابلوی مخصوصی می باشد که محل تاکسی را مشخص می کند.

تفاوت تاکسی های فرودگاه با دیگر تاکسی ها

 1. رانندگان با تجربه می باشند
 2. از ساعات ترافیک آگاه هستند
 3. از تعداد پرواز آن روز آگاهی دارند
 4. رانندگان با تمام راه ها آشنا می باشند

ترانسفر فرودگاهی

وظیفه ترانسفر فرودگاهی، منتقل کردن مسافران از فرودگاه به خانه یا هتل و بالعکس می باشد. که در طول زمان جابه جا کردن مسافران، تحت بیمه شرکت قرار می گیرند. همچنین خدمات آن شامل خودرو های لوکس با اینترنت بی سیم و مجهز به کنترل رفت و آمد رانندگان، ارائه اطلاعاتی برای انتخاب بهترین مسیر و ترافیک کم و... می شود، تا مسافران در کمترین زمان ممکن به مقصد برسند.

تاکسی تشریفات

استفاده از تاکسی های تشریفاتی امروزه در بین مسافران بسیار مرسوم شده است. از این نوع تاکسی ها معمولا برای کارهای تجاری استفاده می شود. تاکسی تشریفات در فرودگاه امام دارای جایگاه مخصوص خود بوده و از دیگر تاکسی های موجود، جدا می باشد. همچنین این تاکسی ها به عنوان زیر مجموعه یک شرکت خاص فعالیت خود را انجام می دهند که در حال حاضر شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت میکنند.

وظایف تاکسی تشریفات

این نوع تاکسی ها معمولا ویژه مهمانان سفارت خانه ها، دیپلمات ها، شرکت های داخلی و خارجی و... می باشند. همچنین برخی از این ماشین ها ضد گلوله می باشند، که امنیت بسیار بالایی دارند و باعث آسایش مسافران خواهد شد.

ویژگی رانندگان خودرو تشریفات

ویژگی هایی که یک راننده خودرو تشریفات باید داشته باشد عبارتند از:

 1. داشتن مهارت رانندگی بالا
 2. آشنایی با شهر و مسیر سفر
 3. مسلط به زبان انگلیسی و زبان بدن
 4. دارای ظاهری آراسته و رفتار مناسب

هزینه تاکسی تشریفات

هزینه های تاکسی تشریفات با توجه به مسیر انتخابی، تفاوت دارد؛ اما عواملی مثل ساعت ترافیک هم تاثیر گذار است. نرخ کرایه تاکسی تشریفات توسط شرکت و صنف تاکسیرانی تعیین میشود.

مزایای تاکسی های فرودگاه امام

مزایای تاکسی فرودگاه امام عبارت است از:

 • بیمه سرنشینان
 • مجهز به اینترنت wifi رایگان
 • احساس امنیت برای مسافر و اموال آنها
 • استفاده از رانندگان مجرب و آموزش دیده
 • دسترسی بدون معطلی و به صورت شبانه روزی
 • داشتن نرخ ثابت جهت ارائه سرویس به کلیه نقاط شهر تهران
 • خودرو های به روز و مطابق با استاندراد جهانی مانند: کمری، تویوتا، سوناتا، رنو سفران و...

قیمت تاکسی های فرودگاه

قیمت تاکسی های فرودگاهی به دلیل موقعیت مکانی که دارند نسبت به قیمت اجاره خودرو های دیگر تفاوتی نیز دارند. نرخ کرایه تاکسی های فرودگاهی، از فرودگاه امام به کلیه شهر ها و بالعکس بسته به نوع خودرو و مقصد متفاوت می باشد. طبیعتا هر چه از شهر تهران دورتر شویم، هزینه آن بیشتر خواهد بود.

در حال حاضر جهت راحتی رفت و آمد مسافران، نداشتن احساس نگرانی و استرس برای رسیدن به موقع به پرواز، شرکت تاکسی وی آی پی رزرو آنلاین را که به صورت شبانه روزی صورت می گیرد، برای مسافران ارائه کرده است. برای آگاهی از رزرو آنلاین، می توانید به سایت تاکسی فرودگاه امام خمینی مراجعه کنید تا اطلاعات کافی را بدست آورید.

مراحل رزرو آنلاین

مسافران برای رزرو آنلاین تاکسی می توانند از طریق شماره هایی که در وب سایت گذاشته شده و یا فرم رزرو آنلاین، اطلاعات خود را که شامل: نام و نام خانوادگی، شماره پرواز، ساعت پرواز، نوع خودرو، شماره همراه می باشد را به طور کامل وارد کنند و آنرا به ثبت نهایی برسانند، تا در اسرع وقت رانندگان Vip Taxi باشما تماس بگیرند.

مزایای استفاده از خدمات شرکت وی آی پی تاکسی

 1. رسیدن به موقع به پرواز
 2. رانندگی ایمن همراه با رانندگان معتمد
 3. داشتن سفری راحت و بی خطر تا فرودگاه

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است