«

کدام بازیگران سینما کاشت مو داشته اند ؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1790

کدام بازیگران سینما کاشت مو داشته اند ؟

شما تا کنون متوجه کاشت مو احسان علیخانی شده‌اید؟ طبیعتاً اگر شما یکی از طرفداران پر و پا قرص برنامه‌‌ی ماه عسل باشید، قطعاً متوجه ریزش موی مجری این برنامه در سنین جوانی شده‌اید. ریزش مو یکی از معضلات بزرگی است تمامی افراد حتی سلبریتی‌ها و افراد مشهوری همچون احسان علیخانی مجری با سابقه‌ی تلویزیون را هم آزار می‌دهد. موی سر تأثیر بسزایی بر زیبایی چهره دارد، به همین جهت بسیاری از افراد با بروز ریزش مو و طاسی سر رنچ روحی بسیاری می‌برند، البته در عصر حاضر برای مشکلاتی مثل ریز شمو راهکار و روش‌های درمانی بسیاری وجود دارد.

کاشت مو همان راهکار مناسب برای برگرداندن موی سر به حالت عادی است که امروزه در ایران و جای جای جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما دسته‌ای از افراد با یک باور غلط از انجام کاشت مو فراری هستند. برخی از افراد جامعه بر این باورند که با کاشت مو حالتی غیرطبیعی به چهره می‌دهد و ممکن است شبیه به حالت اولیه و پیش از ریزش نشود. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید تا با حقایق جالبی آشنا شوید.

بازیگران مشهوری که کاشت مو انجام داده‌اند را بشناسید!

برای آن دسته از افراد که تصور می‌کنند با انجام کاشت مو غیرطبیعی می‌شوند، دانستن حقایقی درباره ریزش موی سلبریتی‌ها و عملکرد ایشان در چنین شرایطی لازم است. شاید خودتان در سینما و تلویزیون علاوه بر کاشت مو احسان علیخانی متوجه موهای کاشته شده‌ی بازیگران دیگری نیز شده باشید. بدیهی است که کاشت مو احسان علیخانی چهره او را درست مثل قبل از ریزش مو کرده و اتفاقاً بیش از اندازه طبیعی و زیبا جلوه می‌کند. دو بازیگر مشهور دیگری که با موهای کاشته شده به زیبایی جوانی خود شده‌اند به شرح زیر معرف حضور می‌شوند:

  • کاشت مو شهاب حسینی: شهاب حسیی بازیگر باتجربه، مشهور و معروف کشورمان که از سنین جوانی با موهای مشکی پر پشت و لخت خود در فیلم‌های بسیاری ایفای نقش کرد، با بالا رفتن سن و عوامل دیگر دچار ریزش مو شد. طبیعتاً این بازیگر خوش چهره به سرعت به دنبال روش درمان ریزش موی خود رفته و با استفاده از روش‌های تجویز شده‌ی پزشک حتی کاشت مو زیبایی چهره و موی خود را حفظ کرد. از طرفی حتی اگر کاشت مو شهاب حسینی هم واقعاً انجام شده باشد، آنقدر طبیعی است که هیچ کس به راحتی متوجه آن نخواهند شد.
  • کاشت مو مهدی سلوکی: مهدی سلوکی، سلبریتی مشهور دهه‌ی 80 که در سریال‌های بسیاری همچون نرگس، ستایش و... ایفای نقش کرده است در سال‌های ورود با موهای پر پشت و چهره‌ای زیبا پا به عرصه‌ی هنر گذاشت. برای کسی که با موهای بلند و پرپشت وارد سینما و تلویزیون شد، زیبایی چهره و مو اهمیت بالایی دارد. بنابراین اگر دچار ریزش مو و طاسی سر شود به فکر راه چاره خواهد بود. کاشت مو مهدی سلوکی هم قطعاً به صورت طبیعی انجام شد که به هیچ وجه  زننده و زشت نمایش داده نشود.

بنابراین به وضوح روشن است که کاشت مو به جای موهای آسیب دیده امری کاملاً بدیهی بوده و می‌تواند بر روحیه و نشاط افراد تأثیرگذار باشد. پس بهتر است با کسب آگاهی کامل درباره کاشت مو به سراغ یک کلینیک باتجربه برای انجام این کار بروید.

همه چیز درباره‌ی کاشت مو

کاشت مو نام روش درمانی برای رفع طاسی سر و مشکلات ریزش مو است که علاوه بر سر می‌توان برای ابرو هم از این روش درمانی استفاده کرد. این فرآیند که به وسیله‌ی سوزن‌ها و تجهیزات پزشکی خاص انجام می‌شود، موهای طبیعی سایر اعضای بدن را به سر و... پیوند می‌زند. سپس با تقویت ریشه مو و مراقبت‌های پس از کاشت مو، حالت طبیعی موهای سر باز می‌گردد، انجام این روش درمانی کمی هزینه‌بر است، اما با وجود برگشت زیبایی مو و چهره، کاملاً ارزشمند خواهد بود. افزون بر این حس اعتماد به نفس، شادابی و نشاط افراد پس از انجام این روش درمانی بیشتر خواهد شد.

شبیه کاشت مو احسان علیخانی مو بکارید!


یک خبر خوش برای افرادی که دچار طاسی سر هستند و بخش زیادی از موهای سر خود را از دست داده‌اند این است که، آن‌ها اختیار دارند مدل خاصی را برای کاشت موهای خود انتخاب کنند. به طور مثال آقایانی که مایل به داشتن چهره‌ای نزیدک به احسان علیخانی هستند یا او را دوست دارند، می‌توانند کاشت مو احسان علیخانی را انجام دهند. به عبارت دیگر کلینیکی که در آن پزشکان و متخصصین پوست و مو با تجربه فعالیت می‌کنند می‌توانند الگوی کاشت و رویش مو را تغییر دهند. با کاشت مو احسان علیخانی تا حدی شبیه این مجری توانمند و مشهور خواهید شد.

ویژگی‌های یک کلینیک پوست و مو خوب کدام است؟

انتخاب کلینیک پوست و مو خوب تاثیر بسزایی در نتیجه‌ی کار و طبیعی بودن آن خواهد داشت، بنابراین در هنگام مراجعه به کلینیک چند نکته‌ی مهم را در نظر بگیرید:

  • کادر کلینیک انتخابی شما می‌بایست متشکل از پزشکان و افراد متخصص در پوست و مو باشد تا بتوان به راحتی به ایشان اطمینان کنید.
  • بهتر است فضای کلینک آرام باشد تا افراد در مدت زمان انتظار دچار استرس و اضطراب نشوند.
  • به کارگیری دانش روز دنیا در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو از دیگر ویژگی‌های یک کلینیک معتبر است.

طبیعتاً با کمک مشخصه‌های فوق به راحتی می‌توانید بهترین کلینیک پوست و موی شهر خود را انتخاب کنید و با مراجعه به متخصصان این مجموعه کاشت مو تخصصی را انجام دهید.

اگر تهرانی هستید، کلینیک نگارین را انتخاب کنید!


کلینیک نگارین نام یک مرکز تخصصی پوست و مو است که تمامی خدمات زیبایی و درمانی را برای زیبایی پوست و موهای شما ارائه می‌کند. کادر و پرسنل این مجموعه حرفه‌ای و کاملاً دانش آموخته هستند و به راحتی می‌توان به ایشان برای انجام کاشتی مثل کاشت مو احسان علیخانی، کاشت مو شهاب حسینی و... اطمینان کرد. کلینیک نگارین که در تهران واقع شده است دارای وبسایتی تخصصی نیز هست که در آن مقالات و مطالب متعددی به مخاطبان از طریق اینترنت اطلاع رسانی خواهد شد. برای دریافت نتایج کاملاً طبیعی از انجام کارهای زیبایی پوست و مو بدون تعلل کلینیک نگارین را انتخاب کنید تا با صرف هزینه‌ی مقرون به صرفه به بالاترین کیفیت در نتیجه دست پیدا کنید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است