«

خرید اقساطی گوشی موبایل

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2753

خرید اقساطی گوشی موبایل

 • 124
 • 0
 • یکشنبه 03 بهمن 1400

خرید اقساطی گوشی

به دلیل شرایط اقتصادی و تغییراتی که در قیمت ارز وجود دارد، جهش های ناگهانی و نوسان هایی در رشد قیمت ها مشاهده می کنیم. در این وضعیت اکثر افراد خرید اقساطی را برای کالاهای مد نظر خود انتخاب می کنند. یکی از این موارد گوشی موبایل است و مردم به جای این که به صورت نقدی خرید کنند، می توانند خرید قسطی را انتخاب کنند که روشی جایگزین و کم هزینه تر محسوب می شود. حتی قبل تر به خصوص افرادی که شرایط مالی خوبی نداشتند مجبور بودند از طریق وام و قرض از دیگران برای خرید گوشی اقدام کنند یا این که از خرید گوشی مورد نظر صرف نظر کنند. اما خرید اقساطی گوشی موبایل یک روش آسان و خوبی است که همه می توانند از این طریق به گوشی که می خواهند برسند بدون این که فشار مالی داشته باشند.

 خرید اقساطی گوشی چه اهمیتی دارد؟

تغییرات قیمت گوشی موبایل: بعضی وقت ها ممکن است قیمت ها به صورت ناگهانی به دلایل مختلفی تغییر کنند و با اثرات منفی بر روی بازار همراه باشند. این نوسانات ممکن است بر روی قیمت گوشی که ما قصد خریدش را داریم، اثر گذاشته و با افزایش قیمت زیادی در چند روز یا چند هفته مواجهه شویم. در این صورت خرید نقدی این گوشی در این وضعیت سخت تر می باشد بنابراین روش خرید قسطی این شرایط را برای ما آسان تر می کند.

نیاز سریع به خرید گوشی: ممکن است شرایطی به وجود بیاید که افراد نیاز سریع به گوشی داشته باشند اما شرایط مالی خوبی نداشته باشند و نتوانند در آن زمان تمامی پولی که برای خرید یک گوشی نیاز است را فراهم کنند. در این صورت با استفاده از روش اقساطی می توانند در آن زمان مورد نظر صاحب گوشی شوند.

منفعت طلبی فروشندگان: بعضی از افراد فروشنده فقط به فکر سود و منفعت خود هستند و زمانی که قیمت ها افزایش پیدا می کند، از این فرصت استفاده می کنند و قیمت ها را بیش از آن چه که باید باشد به خریداران اعلام می کنند. در این صورت سود بیشتری نصیب آن ها می شود. کسی علاقه ندارد که بیشتر از قیمت واقعی اجناس چه گوشی و چه کالای دیگر، پولی بپردازد. برای همین خرید قسطی روشی مناسب به شمار می آید.

خرید قسطی گوشی را از چه سایت هایی انجام دهیم؟

برای خرید گوشی به صورت اقساطی هم می توانید به صورت حضوری و از طریق فروشگاه ها اقدام کنید یا به صورت غیر حضوری و از طریق سایت های اینترنتی این کار را انجام دهید. اما خرید از سایت ها کار را برای افراد راحت تر می کند و دیگر نیازی به حضور فیزیکی و تحمل مشکلات دیگر نخواهد بود. چنین سایت هایی از کاربران می خواهند که به اطلاعات بانکی آن ها دسترسی داشته باشند. آن ها این اطلاعات بانکی را که به صورت قانونی در اختیارشان قرار گرفته را بررسی می کنند و با توجه به آن قسط بندی مبلغ نهایی را انجام می دهند. در ادامه برخی سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند معرفی شده اند.

 • ایزی پی: با شماره موبایلی که متعلق به خودتان است وارد ایزی پی می شوید. در مرحله بعد گزینه خرید اقساطی و اعتبار را در صفحه اصلی انتخاب می کنید. سپس بخش خرید اقساطی را انتخاب کرده و پس از آن پرونده جدید برای خود تشکیل می دهید و اطلاعات هویتی، مبلغ درخواست اعتبار و اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت می کنید. در مرحله بعد نوع ضمانت (چک، سفته و یا رمز ارز) را انتخاب کرده و تصویر آن را بارگذاری می کنید. قرارداد شرایط خرید اقساطی را مطالعه و تایید کرده و قسط اول را واریز می نمایید.
 • دیجی پی: با استفاده از دی جی پی می توانید به طور مستقیم از دی جی کالا گوشی یا هر کالای دیگری را به صورت قسطی خریداری کنید. در واقع دی جی پی اعتبار الکترونیک مالی را به کاربران ارائه می دهد که با استفاده از آن خریداران می توانند کالای مورد نظرشان را قسطی تهیه کنند. شما در دی جی پی می توانید به صورت اینترنتی ثبت نام کنید و بعد از این که ثبت نامتان انجام شد، امکان استفاده ازاعتبار مالی الکترونیک در کمترین زمان برای شما فراهم می شود. در دی جی پی برای ارائه چک به ضامن نیازی ندارید. بعد از این که خرید نهایی شد، شروع باز پرداخت اقساط از یک ماه بعد انجام می شود.
 • بای چک: یکی دیگر از سایت هایی که امکان خرید گوشی به صورت اقساطی را فراهم کرده است، بای چک می باشد. از طریق این سایت افراد می توانند گوشی یا هر نوع کالای دیگر را به صورت اقساطی به وسیله چک تهیه کنند. کاربران می توانند از فروشگاه اینترنتی آترامارت که با سایت بای چک قرارداد دارد، خرید خود را از روش اقساطی انجام دهند. برای این که بتوانید از خدمات سایت بای چک استفاده کنید، شرایطی وجود دارد که باید آن ها را بدانید.
 1. کسی که قصد خرید از سایت بای چک را دارد باید اشتغال داشته باشد و برای او سابقه کار ثبت شده باشد.
 2. حساب بانکی شخص خریدار باید قدمت داشته باشد.
 3. حساب شخص باید دارای میانگین مبلغ قابل قبول باشد که این مقدار با مبلغی که خریدار می خواهد با آن خرید اقساطی گوشی را انجام دهد، متناسب است‌.
 4. سابقه ای از چک برگشتی برای شخص ثبت نشده باشد.
 5. بانک سود این اقساط را محاسبه کرده است و برای اقساط تا 12 ماه 36% و برای اقساط تا 24 ماه 32% تعیین شده است.

سخن آخر

در این مقاله درمورد خرید اقساطی گوشی، اهمیت آن، نحوه خرید و سایت های مربوطه صحبت کردیم. خرید قسطی گوشی یکی از راه های خرید گوشی محسوب می شود که مزایای زیادی دارد. سایت های بسیاری برای خرید قسطی وجود دارند اما اگر تصمیم دارید از سایت ها و به صورت آنلاین خرید کنید باید توجه داشته باشید که سایت های معتبر را برای این کار انتخاب کنید؛ سایت هایی که سابقه خوبی در فروش قسطی محصولات دارند و کاربران زیادی از خریدشان رضایت داشته اند.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است