«

خطرات نگهداری رمز ارز در کیف پول صرافی ارز دیجیتال

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

نگهداری رمز ارز در کیف پول صرافی ارز دیجیتال خطراتی دارد که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

هدف تمامی ما از سرمایه گذاری، حفظ ارزش اصلی پول و افزایش آن است. به همین خاطر هیچکس دوست ندارد که با یک حرکت اشتباه و نا امن، دارایی خود را به خطر اندازد. پس باید نکات ایمنی سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها را پیش از اقدام به خرید ارز دیجیتال یاد بگیریم. با استفاده از این نکات، می توانیم سرمایه گذاری امن تری در بازار رمز ارزها داشته باشیم. یکی از این نکته ها، عدم نگهداری رمز ارز در کیف پول صرافی ارز دیجیتال است. در این مقاله مشکلات نگهداری ارز دیجیتال در صرافی ها را به شما خواهیم گفت. برای شروع بهتر است که با صرافی ارز دیجیتال و ساز و کار آن بیشتر آشنا شویم.

 

 

آشنایی با صرافی ارز دیجیتال 

صرافی ارز دیجیتال یک فضای مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال است. تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال در ایران و سایر نقاط جهان وجود دارد. انتخاب یک صرافی امن و مطمئن گامی مهم برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است. اگر صرافی آنلاین خوبی را برای خرید ارز دیجیتال انتخاب کنید، می توانید سریع تر و راحت تر به سود برسید. یک صرافی خوب راه های مختلفی را برای کسب سود جلوی پای شما قرار می دهد. در صرافی ارز دیجیتال علاوه بر خرید و فروش رمز ارزها، فعالیت های دیگری هم صورت می گیرد. صرافی ها می توانند به شما آموزش های رایگانی را در اختیار شما بگذارند تا قدرت معامله گری تان را افزایش دهند. البته امکانات دیگری هم در صرافی ارز دیجیتال ارائه می شود که بسته به سیاست های هر صرافی متفاوت است.

 

 

امنیت کیف پول صرافی ارز دیجیتال

پس از خرید ارز دیجیتال از یک صرافی آنلاین، دارایی شما داخل کیف پول صرافی ذخیره می شود. بعضی از صرافی ها نیز کیف پول اختصاصی سلسله مراتبی (HD) را برای شما فراهم می کنند. این کیف پول ها امنیت بالایی دارند و نفوذ به آن ها تقریبا غیرممکن است. به همین دلیل چنین صرافی هایی از سطح امنیت بیشتری برخوردار هستند. صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن، یک نمونه از این صرافی ها می باشد. صرافی هایی که از کیف پول HD برای ایجاد و ذخیره سازی آدرس ها و کوین های شما استفاده نمی کنند، چندان قابل اطمینان نیستند. بنابراین پیش از انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال، باید به سطح امنیت آن به ویژه در خصوص تولید آدرس ها و ذخیره سازی کوین ها دقت کنید.

حتی اگر صرافی ارز دیجیتال مورد نظر شما، در این زمینه قابل اعتماد باشد، بهتر است که پس از خرید ارز دیجیتال، آن را به یک کیف پول غیر امانی انتقال دهید. کیف پول های دیجیتالی زیادی برای انجام این کار وجود دارند. فرمت این کیف پول ها نرم افزاری، سخت افزاری، ابری یا تحت وب است. صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن که نام آن را آوردیم، به شما امکان انتقال دارایی به تمامی این کیف پول ها را می دهد. این صرافی با پشتیبانی از شبکه های ERC20، TRC20، BEP20 و BTC، شرایط انتقال دارایی با بیشترین سرعت و کمترین کارمزد را فراهم می کند. بنابراین در صورت تمایل می توانید بدون اتلاف وقت و هزینه، دارایی خود را به کیف پول شخصی تان منتقل کنید.

 

 

خرید ارز دیجیتال از صرافی آنلاین

در صرافی ارز دیجیتال می توانید کوین ها و توکن های دیجیتالی مختلف را به صورت آنلاین خرید و فروش کنید. برای انجام این کار ابتدا وارد سایت صرافی شوید و ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهید. روند ثبت نام و احراز هویت و اطلاعات لازم برای آن ها در صرافی های مختلف متفاوت است. به طور مثل در صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن، این کار در دو مرحله و به سادگی انجام می شود. ابتدا با مراجعه به بخش ثبت نام، حساب کاربری خود را ایجاد می کنید و سپس در قسمت اطلاعات کاربری، احراز هویت می کنید. بعد از طی کردن این مراحل، می توانید با شارژ حساب خود، خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام دهید. آموزش ویدئویی ثبت نام، احراز هویت و خرید و فروش رمز ارزها در قسمت راهنمای استفاده در بالای سایت بیت ایمن قرار داده شده است.

برای خرید ارز دیجیتال از صرافی آنلاین بیت ایمن، روی دکمه خرید و فروش در مقابل کوین مورد نظر خود کلیک کنید. اکنون صفحه معاملات کوین مورد نظر برای شما باز می شود و در آن دو کادر سبز و قرمز رنگ را مشاهده می کنید. کادر سبز رنگ برای خرید و کادر قرمز رنگ برای فروش ارز دیجیتال می باشد. در بالای هر کادر نیز می توانید نوع سفارش خود (عادی یا فوری) را تعیین کنید. سفارش عادی کارمزد کمتری دارد و سفارش فوری در زمان کوتاه تری انجام می شود. در صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن به هر دو روش می توانید خرید و فروش رمز ارزها را با تسویه آنی انجام دهید. در صورت نیاز می توانید از تیم پشتیبانی صرافی به صورت 24 ساعته و آنلاین کمک بگیرید. پس اکنون دیگر همه چیز برای آغاز فعالیت شما در صرافی ارز دیجیتال آماده است!

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است