«

دانلود فیلم ماهور

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
#simadl-964

دانلود فیلم ماهور

  • 886
  • 0
  • دوشنبه 16 دي 1398

دانلود فیلم ماهور

دانلود فیلم ماهور با کیفیت 1080P و حجم کم

download film Mahour

دانلود فیلم ایرانی ،دانلود فیلم ایرانی جدید،دانلود فیلم ایرانی 98

پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

 

نام فیلم:ماهور

ژانر فیلم:*

کیفیت نمایش : 480p & 720p & 1080p و 4K

کارگردان :مجید نیامراد

نویسندگان: :مجید نیامراد

تهیه کننده فیلم:اصغر پورهاجریان

محصول کشور :ایران

تاریخ انتشار:سال *

زمان:*

بازیگران فیلم ماهور:همایون ارشادی,  گوهر خیراندیش,  لاله اسکویی,  روزبه حصاری,  سوگل خلیق,  مارال فرجاد,  کاوه سماک باشی,  تیرداد کیایی,  ولادن پرتنیکو,  اولگ کشانووسکی,  گنادی پودگورنی,  سوتلانا سوپیلنیاک,  ایرینا سوتولنکو

خلاصه  فیلم ماهور:بیایید به جهانی بیندیشیم که دیگر بمبی در آن منفجر نشود.

 

***برای آگاهی از زمان انتشار و دانلود  فیلم  و سریال های جدید عضو کانال تلگرامی  ما شوید***

کانال فیلم و سریال در تلگرام    simadl_ir@

 

 

 

درباره فیلم ماهور

اصغر پورهاجریان تهیه کننده سینما درباره فیلم سینمایی «ماهور» به کارگردانی مجید نیامراد که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است، گفت: پایه قصه این فیلم دستگاه موسیقی ماهور است و بخشی از آن در ایران و بخشی در خارج از کشور فیلمبرداری می شود از همین رو ما مشغول رایزنی و هماهنگی برای این امر هستیم و اگر شرایط فراهم شود «ماهور» را مهرماه کلید می زنیم تا در صورت امکان در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.
وی درباره مشابهت نام این فیلم با فیلم «ماهور» ساخته حمید زرگرنژاد توضیح داد: ما حدود ۵ ماه پیش برای این فیلم درخواست پروانه ساخت کردیم اما وقتی مشغول دریافت تاییدیه کارگردانمان که یک فیلم اولی است، بودیم متوجه شدیم که فیلمنامه ای با نام «ماهور» پیش از ما پروانه ساخت دریافت کرده است البته این فیلم پیشتر با نام «حلقه در خاک» پروانه ساخت گرفته بود و در اواسط فیلمبرداری نام آن به «ماهور» تغییر کرد، این در صورتی بود که فیلمنامه ما سال ۸۷ در بانک فیلمنامه خانه سینما به نام «ماهور» ثبت شده بود.
پورهاجریان بیان کرد: سعی کردیم با مذاکره دوستان را به تغییر نام فیلمشان راغب کنیم که در نهایت این امر به حکمیت کشیده شد. با توجه به اینکه ما قبلا فیلمنامه و اسم را ثبت کرده بودیم و پایه قصه فیلم ما دستگاه موسیقی ماهور است، راهی جز این نداشتیم که این اسم را برگزینیم.
این تهیه کننده در پایان اظهار کرد: این موضوع به یک داوری ارجاع داده و درنهایت رای صادر شد که اسم فیلم ما «ماهور» باشد. در حال حاضر نیز نام فیلم حمید زرگرنژاد تغییر کرده و نام دیگری برای آن برگزیده اند.

سایر عوامل فیلم ماهور

*

دانلود فیلم ایرانی

ديدگاه های ارسال شده است