«

معرفی نرده، پروفیل و پارتیشن شیشه ای اداری

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

کاربرد شیشه ها در دنیای امروز باعث توجه ویژه به این متریال زیبا شده است. شیشه در صنعت معماری مدرن جایگاه ویژه ای دارد که اخیرا بسیار در ساختمان سازی به کار میرود.

نرده شیشه ای، در و پنجره های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای و... همگی بیانگر این هستند که شیشه پایه و اساس معماری مدرن است. حال آنکه ما در ادامه این مقاله قصد داریم به طور مفصل به دو کاربرد اساسی شیشه در ساختمان سازی یعنی نرده شیشه ای دفنی و پارتیشن شیشه ای اداری بپردازیم و نیز اهمیت پروفیل پارتیشن شیشه ای را نیز بیان کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای امروزه جایگزین نرده هایی که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت شده اند. اما نرده شیشه ای نیز دارای انواع متفاوتی است که نرده شیشه ای دفنی ( توکار ) یکی از این انواع است. درباره ویژگی منحصر به فرد نرده شیشه ای دفنی باید بگوییم که عایق حرارت و صوت است؛ شفافیت و عبور نور از آن باعث شده است که افراد برای اجرای نرده شیشه ای در ساختمان خود نرده شیشه ای دفنی را انتخاب کنند. این نوع نرده یک حفاظ تمام شیشه است که از امنیت بالایی نیز برخوردتر است. برای اجرای نرده شیشه ای دفنی هیچ پنلی میان قطعه های شیشه قرار نمیدهند و همین امر نیز موجب شده است که به صورت یکدست و تمام شیشه دیده شود.

نکات لازم برای اجرای نرده شیشه ای دفنی

همانطور که گفتیم نرده های شیشه ای دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. نحوه اجرای نرده شیشه ای دفنی نیز مراحل خاص خود را دارد که باید آنرا رعایت کرد. برای اجرای این نوع نرده شیشه ای پیش از پوشش کف که به اصطلاح کف‌سازی نیز گفته می شود باید که پروفیل کامپونت آلومینیومی یا همان استراکچر را در داخل زمین کار بگذارید. این کار را برای این انجام میدهند که پنل‌های شیشه بصورت عمودی در یک تراز قرار بگیرند. جنس کامپونت‌هایی که در زمین قرار میدهند باز آلومینیوم سخت و مقاوم است که توانایی تحمل هزار کیلوگرم وزن را دارد.

مزایای نرده شیشه ای دفنی (توکار)

قطعا که یکی از جذاب ترین، مدرن ترین و زیبا ترین نرده های شیشه ای را میتوان نرده شیشه ای دفنی دانست. به این نوع نرده شیشه ای اخیرا توجه ویژه ای شده و اغلب شرکت ها و موسسات نوساز آن را اجرا میکنند دلیل آن نیز جلوه زیباتری است که نرده شیشه ای دفنی به محیط می‌بخشد. مزیت های این نرده شیشه ای عبارتند از:
• امنیت بالا و مقاومت در برابر ضربه
• ظاهر زیبا و لوکس
• نظافت و نگهداری آسان
• طول عمر و ماندگاری بالا

پارتیشن شیشه ای اداری

مکان های ادارای و شرکت ها اغلب تمایل دارند که محیطی را فراهم کنند که کارمندان هر یک محیط کاری خود را داشته باشند. اینکه در یک سالن چند میز کار باشد باعث ایجاد آلودگی صوتی می شود که تمرکز و عملکرد کارکنان را کاهش میدهد. از این رو اعمال پارتیشن شیشه ای اداری در محیط های کاری میتواند بهترین گزینه برای ادارات و شرکت ها باشد‌. با کمک پارتیشن شیشه ای اداری شما میتوانید یک سالن بزرگ را به قسمت های کوچکتری تقسیم کنید که از محیط نهایت استفاده را ببرید. زیبایی و جلوه مدرنی که پارتیشن شیشه ای اداری به محیط می بخشد نیز دلیل دیگری است که ما آن را به شما پیشنهاد میکنیم. اینکه جنس این پارتیشن ها از شیشه است باعث میشود که نور از آن عبور کند و محیط بزرگ تر دیده شود و روحیه کارمندان نیز شاداب تر و پرنشاط تر شود. شما تنها با نصب پارتیشن شیشه ای اداری می توانید محیط را به یک محیط حرفه ای تبدیل کنید.

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری

• پارتیشن شیشه ای اداری باعث مدرن شدن محیط می شود و با عبور دادن نور از خود محیط کاری را به نسبت بزرگ تر نشان میدهد.
• اجرای آن بسیار ساده است و نیازی نیست که برای تغییر دکوراسیون هزینه های هنگفت نوسازی را انجام دهید. بلکه تنها با خرید پارتیشن شیشه ای میتوانید آنرا با یراق آلات نصب کنید.
• تنوع در طرح و رنگ دیگر مزیت آن است؛ کارفرما با هر سلیقه ای که باشد میتواند پارتیشن مناسب اداره خود را انتخاب کند.

ویژگی پارتیشن شیشه ای اداری

• سرعت بالا و سهولت نصب و اجرا
• دارا بودن قابلیت جابه‌جایی
• سهولت در نظافت و شست و شو
• لوکس بودن و داشتن ویو زیبا
• تنوع در رنگ، طرح و جنس
• انعطاف پذیری

پروفیل پارتیشن شیشه ای

یکی از اساسی ترین ابزار به کار رفته در پارتیشن شیشه ای پروفیل پارتیشن شیشه ای است که برای چارچوب آن استفاده میشود. استفاده از پروفیل پارتیشن شیشه ای باعث میشود که استقامت پارتیشن به مراتب بیشتر شود و اینکه هیچ گونه فاصله ای میان شیشه های پارتیشن وجود نخواهد داشت.

ویژگی های پروفیل پارتیشن شیشه ای

• شاید گمان کنید که پروفیل پارتیشن شیشه ای بخشی پیش پا افتاده است اما در حقیقت قسمت زیادی از هزینه پارتیشن شیشه ای متعلق به پروفیل آن است. همین امر نیز باعث شده که با تغییر کیفیت پروفیل پارتیشن شیشه ای، قیمت پارتیشن شیشه ای به کل تغییر کند.

• دارای خاصیت انعطاف پذیری است و همین امر نیز سبب جایگزینی آن با آهن در اجرای پارتیشن شیشه ای شده است.

• وزن آن سبک است و نسبت به آهن و آلومینیوم مناسب تر است.

• در زیبایی و نتیجه نهایی پارتیشن تاثیر چشمگیری دارد به طوری که در نبود آن جلوه ای که پارتیشن شیشه ای به محیط اداره میدهد جالب نیست.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است