«

معرفی اسکیپ مگ مجله اتاق فرار

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2812

احتمالا تاکنون بازی‌های کامپیوتری بسیاری را تجربه کرده‌اید که سرشار از هیجان بوده‌اند‌. این روزها با گسترش سخت‌افزارهای رایانه‌ای و گوشی‌های هوشمند، بازی‌های اکشن نیز مخاطبین بیشتری پیدا کرده‌اند اما تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که به جای بازی در یک فضای کامپیوتری و هدایت انیمیشن‌ها، در یک فضای کاملا واقعی بازی کنید؟ احتمالا کمی برای‌تان عجیب و البته مهیج خواهد بود. 

بازی اتاق فرار دقیقا همان بازی مهیج است که شما را در یک فضای پر از معمای واقعی قرار می‌‌دهد و شما می‌توانید ساعاتی پر از هیجان و احساسات مختلف را تجربه کنید. اگر راجع‌به این بازی اطلاعاتی نداشته باشید، سوالات زیادی به ذهنتان هجوم می‌آورند. در این راستا اسکیپ مگ به عنوان اولین مجله اتاق فرار در ایران شما را به پاسخ سوال  اتاق فرار چیست و سوالات بسیار دیگر می‌رساند. در ادامه راجع به مجله اتاق فرار صحبت خواهیم کرد.

اتاق فرار چیست؟

برای این که با مجله اتاق فرار آشنا شوید و نقش آن را درک کنید، باید ابتدا بازی اسکیپ‌روم یا اتاق فرار را بشناسید.‌ اتاق فرار یک بازی مهیج و شگفت‌انگیز است که در فضای واقعی و به صورت تیمی برگزار می‌شود. این بازی از مجموعه معماها و ماموریت‌هایی تشکیل‌شده که در نهایت راه فرار برای‌تان باز می‌کنند.‌ برای این که به معماها، رازها و پاسخ آن‌ها برسید، باید سرنخ‌هایی که در اتاق فرار وجود دارد را کشف کنید. برای پیداکردن سرنخ‌ها نیز باید از هوش و ذکاوت خود استفاده کنید. آنچه مسلم است نیاز به تلاش یک تیم برای رسیدن به پیروزی است. قطعا شما به تنهایی به پیروزی نمی‌رسید. قبل از شروع بازی یک سناریو برای‌تان روایت می‌شود. در این مرحله باید به دقت به داستان توجه کنید چون می‌توانید در خلال داستان سرنخ‌ها را کشف کنید. ماهیت این بازی قصه‌گویی است و جذابیت آن در همین موضوع نهفته است.‌

اتاق فرار چنان شما را جذب می‌کند که برای دقایقی به هیچ چیزی جز حل معماهای اطرافتان فکر نخواهید کرد. حتی چنان درگیر چالش‌ها می‌شوید که زمان و مکان را از یاد خواهید برد. شما در انتخاب لوکیشن بازی هیچ نقشی نخواهید داشت.‌ نکته آنجاست که داستان و نوع دکور با یک‌دیگر تناسب دارند. شما حداکثر یک ساعت‌ونیم زمان دارید که سرنخ‌ها و معماها را پیداکنید و با عبور از چالش‌های مختلف از اسکیپ‌‌روم خارج شوید. معمولا در مجله اتاق فرار به چالش‌ها، نحوه ارتباط با شخصیت‌ها و راهنما و مسائلی از این دست، پرداخته شده است.‌ رازگشایی در اتاق فرار کلید رهایی شما است اما قرار نیست در صورت پیدا نکردن سرنخ‌ها برای همیشه در اسکیپ روم بمانید. گاهی مشورت‌ها و تلاش‌های تیمی نیز شما را به نتیجه نمی‌رساند. در این زمان راهنما به صورت غیرمستقیم شما را از حضور سرنخ‌ها مطلع می‌کند.‌

درواقع اسکیپ روم‌ها به دوربین‌های مداربسته مجهز هستند و صدا و تصور شما در دسترس گیم سنتر قرار دارد. بنابراین وقتی به بن‌بست برسید، گیم سنتر راهنمایی لازم را ارائه می‌دهد. درنهایت اگر بازهم نتوانید راه را باز کنید، به بیرون بازی هدایت می‌شوید.‌ بنابراین با وجود این که واقعا در اتاق‌های فرار حبس می‌شوید اما در این مجموعه‌ها برای برقراری امنیت، سیستم نظارتی و خروجی‌های اضطراری طراحی شده و جایی برای ترس باقی نمی‌ماند. در مجله اتاق فرار راجع به اصطلاحاتی از قبیل گیم سنتر و غیره توضیحاتی ارائه شده است.

نکاتی در رابطه با بازی اتاق فرار

این بازی یک سرگرمی مهیج است که وقتی وارد فضای آن می‌شوید تمام حواس شما برای پیدا کردن رازها و معماها درگیر می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید هوش و تیزبینی خود را محک بزنید. ضمن این که نتیجه کارهای گروهی همیشه جذاب و لذت‌بخش است. هرچند شما در طراحی دکور اتاق فرار نقشی ندارید اما می‌توانید بر اساس میزان سختی، اتاق فرار را انتخاب کنید. به این ترتیب بازیکنانی که تجربه‌ای در این بازی ندارند، می‌توانند با انتخاب اتاق فرار با درجه سختی کمتر، از حس پیروزی خود لذت ببرند. این بازی هیچ محدودیت سنی ندارد و درجه‌بندی سختی آن نیز صرفا بر اساس گروه‌های مختلف سنی نیست. در اتاق فرار با معماهای کوچک و بزرگی روبه‌رو می‌شود که فارغ از سن و سال، حواس شما را تحریک کرده و حتی به تقویت مهارت‌های حرکتی نیز کمک می‌کنند. اسکیپ روم انواع مختلف و محتواهای متفاوتی دارد که احساسات مختلف بازیکنان را به چالش می‌کشد.

مجله اتاق فرار

تا اینجا به یک تصویر کلی از بازی اتاق فرار رسیدید و با نحوه اجرای آن آشنا شدید. بازیکنانی که وارد این بازی می‌شوند، چنان تجربه‌های خوشایندی را کسب می‌کنند که آن‌ها را به بازی مجدد و رزرو اتاق فرار ترغیب می‌‌کند. همان‌طور که گفتیم اتاق فرار انواع مختلفی دارد که بر اساس ژانر، شدت هیجان، میزان سختی و غیره تقسیم شده‌اند.‌ آنچه که روشن است نیاز بازیکنان مبتدی و حرفه‌ای به یک منبع تخصصی معتبر است که بتوانند با استفاده از آن اتاق‌های فرار را با یک‌دیگر مقایسه و بررسی کرده و بهترین اتاق را انتخاب کنند. اسکیپ مگ به عنوان اولین منبع تخصصی و مجله اتاق فرار در ایران تمام اطلاعات لازم راجع به این بازی از جمله: آدرس و لوکیشین، داستان و فیلم اتاق فرار و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 این بازی علاوه‌بر هوش و تمرکزذهنی، به تجربه نیز نیاز دارد. به همین دلیل پیروزی تنها در کار تیمی حاصل می‌شود. از طرفی اسکریپ روم‌ها نیز به سرعت پیشرفت کرده و تغییر می‌کنند‌. به همین خاطر برای رسیدن به موفقیت در این بازی باید اخبار و آموزش‌ها را در مجله اتاق فرار دنبال کنید.‌ در این مجله مطالب مختلف با موضوعات متنوعی از قبیل فیلم و سریال، راهکارهایی برای رسیدن به موفیقیت در اتاق فرار، آموزش بازی و بررسی تأثیرات آن و غیره بیان شده که در نهایت مسیر پیروزی را به شما نشان می‌دهند. اسکیپ مگ انواع اسکیپ روم‌های ایران و جهان را به شما معرفی می‌کند و با ارائه آموزش‌های لازم شما را در مسیر پیروزی قرار می‌دهد. این پیروزی چنان برای‌تان لذت‌بخش خواهد بود  که حتی برای آن جشن خواهید گرفت. اسکیپ مگ برای این منظور مراکز تفریحی منحصر به فردی را به شما معرفی می‌کند. شما می‌توانید جهت شناخت انواع اسپیک روم‌ها، رزرو اتاق فرار و آموزش‌های لازم از طریق لینک زیر وارد سایت مجله اتاق فرار اسکیپ مگ شوید.

https://escapemag.ir/

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است