«

با مهم ترین نکات کاشت ابرو در سال1402آشنا شوید!

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

مهم نکات کاشت ابرو چیست ؟

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران چه ویژگی هایی دارد ؟ امروزه جراحی های زیبایی بسیار محبوب هستند. استفاده از روش های نوین و امکانات مدرن در این نوع جراحی باعث افزایش کیفیت و رضایت داوطلبان نسبت به گذشته شده است. علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات پیشرفته و مهارت بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران ، مراقبت های قبل و بعد از این جراحی ها نیز در کیفیت نهایی تاثیر بسزایی دارد.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

بسیاری از زنان برای دستیابی به ظاهری دراماتیک و مشخص تر، لوازم آرایشی، آرایش نیمه دائمی یا خالکوبی را انتخاب می کنند، اما این روش ها هرگز کاملا قانع کننده به نظر نمی رسند. اگرچه سرم‌ها، لوسیون‌ها و معجون‌هایی در بازار وجود دارد که وعده‌های عجیبی می‌دهند، اما نتایج اغلب ناکافی هستند. تنها راه حل برای بازگرداندن ابروهایتان به همان چیزی که طبیعت در نظر دارد و به روشی کاملاً طبیعی این است که کاشت موی ابرو را انتخاب کنید یا اگر ابروهای شما به طور طبیعی کم پشت هستند، کاشت ابرو می تواند چیزی را که طبیعت آرزوی آن را داشت به شما بدهد. پس باید از بهترین پزشک کاشت ابرو در شهر خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید با یک انتخاب درست و آگاهانه به نتیجه خوبی برسید.

چگونه یک فرد می تواند بهترین پزشک کاشت ابرو در تهران یا بهترین دکتر ریزش مو در تهران را به روش های مختلف پیدا کند؟ دانش و تجربه پزشک در کاشت ابرو ملاک اصلی انتخاب جراح مناسب است. عوامل دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند، مانند: پروتکل درمانی انتخاب شده، ارتباط و کیفیت امکانات جراح. همه این نکات مهم هستند زیرا سلامت و زیبایی شما در خطر است. کاشت ابرو یک عمل پزشکی است و به همین دلیل داشتن آموزش مناسب برای انجام این نوع جراحی مهم است. در ایران، متخصصان پوست یا پزشکانی که قبلاً چنین اقداماتی را انجام داده اند، صلاحیت ارائه این نوع درمان را دارند. زیرا کاشت ابرو یک عمل زیبایی ظریف است که نیاز به مهارت زیادی دارد. این مهارت البته به مهارت جراح مربوط می شود، اما نمی توان از تجربه چشم پوشی کرد.

توصیه های قبل از کاشت ابرو

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی کاشت ابرو می باشد که با توجه به پیشرفت های صورت گرفته به خوبی با نیازها و انتظارات شما مطابقت دارد. در این مقاله مراقبت ها و توصیه های قبل از کاشت ابرو را برای شما آورده ایم. اگر تصمیم به کاشت ابرو دارید، مطالعه این مقاله برای شما مفید خواهد بود. توجه به توصیه های قبل از کاشت ابرو منجر به نتیجه با کیفیت بهتر و در نتیجه رضایت بیشتر داوطلب می شود. رعایت برخی از این توصیه ها نیز در حفظ سلامت فرد موثر است.

یکی از مهم ترین توصیه ها قبل از کاشت ابرو این است که با پزشک خود در مورد انتظارات خود از کاشت ابرو صادق باشید. همچنین پزشک باید مزایا و معایب کاشت ابرو را به صورت کامل و دقیق برای شما توضیح دهد. گاهی اوقات انتظارات کاشت ابرو غیر واقعی است. در چنین شرایطی حتی اگر کاشت ابرو به بهترین شکل ممکن انجام شود، باز هم احساس رضایت نمی کنید. همچنین پزشک باید اطلاعات دقیق و کاملی در مورد کاشت ابرو در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند تا انتظارات واقع بینانه ای برای کاشت ابرو داشته باشید. شما باید از نظر ذهنی آماده عمل باشید. روز قبل استراحت کافی داشته باشید و در روز عمل یک وعده غذایی مناسب و مفید بخورید. به این ترتیب در حین و بعد از جراحی احساس ضعف و بی حالی نخواهید داشت.

برای شناخت بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می توانید به سایت جراحا مراجعه فرمایید ،مجله جراحا، رسانه تخصصی در زمینه زیبایی و پزشکی و یکی از پربازدیدترین وبسایت ها در زمینه معرفی بهترین پزشکان، جراحان و کلینیک های زیبایی تهران و سایر شهرهای ایران می باشد. ما در رسانه جراحا سعی می کنیم با تولید محتوای باکیفیت و کاربردی برای شما عزیزان، بهترین و مجرب ترین پزشکان هر حوزه را معرفی نماییم.

استراحت کافی شب قبل از درمان :استراحت کافی شب قبل از عمل پیوند توصیه می شود. معمولاً فرد شب و روز قبل از جراحی استرس و اضطراب را تجربه می کند. استرس در خواب و استراحت شما اختلال ایجاد می کند. بسته به اینکه چقدر خودتان را می شناسید، می توانید از روش های مختلفی برای آرام کردن خود و کاهش فشار روحی خود استفاده کنید. خواندن کتاب مورد علاقه تان، گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم، صحبت با دوستان و عزیزانی که کاشت ابرو انجام داده اند از جمله راه هایی هستند که به شما کمک می کنند آرامش خود را حفظ کنید.

تحقیق در رابطه با سابقه پزشک : کاشت ابرو به دلایل مختلف از حساسیت و اهمیت بیشتری نسبت به کاشت مو برخوردار است. بنابراین کاشت ابرو به مهارت و دقت بیشتری از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران نیاز دارد. یکی از مهم ترین دلایل کیفیت کاشت ابرو، وضعیت قرار گرفتن ابرو روی صورت است. ابرو به دلیل قرار گرفتن روی صورت و نزدیک به چشم تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و کوچکترین ناهنجاری در ابرو کاملا مشهود است. همچنین ابروها ویژگی های متفاوتی نسبت به مو دارند. جهت رشد مو در ابتدا، وسط و دم ابرو با یکدیگر متفاوت است. علاوه بر این، زاویه رشد ابروها نسبت به پوست بسیار بیشتر از زاویه رشد موها نسبت به پوست است.

به موقع در کلینیک حاضر شوید: مراجعه به موقع به کلینیک درمانی یکی از نکات مهم قبل از عمل کاشت ابرو است. طی معاینات اولیه و جلسات مشاوره، زمان تقریبی مورد نیاز برای کاشت ابرو مشخص می شود. برنامه ریزی در کلینیک با در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای درمان هر یک انجام می شود. طبق برنامه ریزی انجام شده، عمل جراحی در زمان مشخص شده آغاز خواهد شد. چندین نفر می توانند در طول یک روز در کلینیک تحت عمل جراحی قرار گیرند که هر کدام برنامه خاصی دارند. اگر در ساعت مقرر در کلینیک حضور نداشته باشید، در آن روز فرصت جراحی را از دست خواهید داد. زیرا طبق برنامه زمان بعدی به افراد دیگر اختصاص می یابد.

حمام در روز کاشت ابرو: استحمام در روز کاشت ابرو یا روز قبل از آن تاثیر زیادی در رعایت بهداشت قبل از جراحی دارد. با استحمام پوست و مو پاک می شود.

ماینوکسیدیل را متوقف کنید: یکی از توصیه های قبل از کاشت ابرو، قطع مصرف ماینوکسیدیل است. بسیاری از افراد از محلول ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو و ریزش ابرو استفاده می کنند. افرادی که قصد کاشت ابرو را دارند لازم است یک هفته قبل از عمل کاشت ابرو استفاده از این محلول را قطع کنند. گاهی اوقات پس از عمل، پزشک استفاده از این محلول را توصیه می کند. مصرف این محلول قبل و بعد از جراحی باید با تجویز پزشک باشد.

در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید به پزشک اطلاع دهید: اولین مرحله کاشت مو و ابرو شامل جلسات معاینه و مشاوره می باشد. در طی این مصاحبه ها با داوطلب مصاحبه می شود. در این جلسه علاوه بر انجام معاینات لازم، در مورد سابقه پزشکی فرد نیز صحبت خواهد شد. ضروری است که جراح از سابقه پزشکی فرد آگاهی کامل داشته باشد. در صورتی که متقاضی از بیماری های دیگری رنج می برد یا از داروها، مکمل ها یا ویتامین های خاصی استفاده می کند، باید به پزشک اطلاع دهد. تصمیم برای ادامه یا قطع مصرف دارو به توصیه پزشک بستگی دارد. گاهی اوقات پزشک ترجیح می دهد دارو را با داروهای دیگر جایگزین کند.

سیگار را کنار بگذارید: توصیه دیگر قبل از کاشت ابرو، ترک سیگار 10 روز تا 2 هفته قبل از کاشت مو و ابرو است. استعمال دخانیات و قلیان باعث تنگ شدن رگ های خونی و تضعیف گردش خون در بدن می شود. با کاهش گردش خون، روند بهبود زخم ضعیف شده و روند بهبود طولانی تر می شود. اگر روند بهبودی طولانی شود، خطر عفونت افزایش می یابد. زیرا میکروب ها زمان کافی برای ورود از طریق زخم به بدن دارند. به علاوه در شرایطی که پوست دیرتر ترمیم می شود، پوسته های ناشی از زخم برای مدت طولانی روی سطح پوست باقی می مانند. این باعث ضخیم شدن بافت اسکار می شود. باقی ماندن اسکار روی پوست یکی از دغدغه های همیشگی متقاضیان است.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

همانطور که گفته شد مراقبت قبل و بعد از کاشت ابرو برای اثرات و نتایج کاشت بسیار مهم است. در زیر تعدادی از نکات مهم مراقبتی پس از کاشت ابرو آورده شده است:

 • مناطقی از پوست ابرو که برای ورود تار های ابرو جراحی شده اند، مستعد آلودگی و عفونت هستند. بنابراین مراقبت از این نواحی پوست و تمیز نگه داشتن آنها یکی از مهم ترین مراقبت های بعد از کاشت ابرو است. شستشوی ناحیه ابرو با آب حداقل دو بار در روز به مدت یک هفته پس از جراحی کاشت ابرو توصیه می شود.
 • بعد از شستن صورت و ابرو از پمادهای ضد باکتری استفاده کنید، این کار به نرم شدن پوست و تسریع بهبود زخم کمک می کند.
 • حداقل تا دو هفته پس از کاشت ابرو، از عینک آفتابی استفاده کنید که ناحیه ابرو را نیز بپوشاند تا از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود.
 • سه تا چهار ماه پس از کاشت ابرو، موهای جدید ابرو شروع به رشد می کنند، اصول صحیح فرم دادن به ابرو را یاد بگیرید و از این نکات برای رشد بهتر ابرو در این مدت استفاده کنید.
 • می توانید از سر دوش برای وارد کردن جریان ملایم آب به ناحیه تحت درمان استفاده کنید و مطمئن شوید که برای این کار از فشار کم استفاده کنید. می توانید این کار را دو بار در روز به مدت یک هفته انجام دهید.
 • تا 24 ساعت اول پس از کاشت ابرو از دست زدن به ابرو خودداری کنید.
 • استفاده از لوازم آرایشی را برای چند روز محدود کنید.

عوارض احتمالی پس از کاشت ابروهای طبیعی

در زیر برخی از عوارض جانبی و خطراتی که ممکن است در صورت رعایت نکردن نکات طبیعی نگهداری از کاشت ابرو بعد از عمل با آنها مواجه شوید، آورده شده است.

 • خونریزی و تورم پوست: یکی از شایع ترین عوارض جانبی که ممکن است بیماران تجربه کنند، خونریزی و تورم است. ماهیت کاشت ابرو به این معنی است که فولیکول های مو از بانک مو که حاوی رشد موهای سالم است برداشته می شود و از طریق برش های کوچک (بسته به روش) کاشته می شود. ) به نواحی درمان پیوند زده می شوند.
 • خارش یک عارضه جانبی رایج هر جراحی است، زیرا مناطقی از بدن تلاش می کنند تا بهبود یابند، بنابراین یک اتفاق رایج و قابل درک پس از جراحی کاشت ابرو است.
 • التهاب یا عفونت فولیکول های مو به عنوان فولیکولیت شناخته می شود و می تواند به عنوان عارضه کاشت ابرو رخ دهد.
 • یک عارضه طولانی مدت پس از کاشت مو می تواند فر کردن موی ابرو باشد، به این معنی که فولیکول موی کاشته شده درهم می شود و در نتیجه موهای ناخواسته ایجاد می شود. همچنین می تواند برای بیمار بسیار تحریک کننده باشد و منجر به عفونت شود. در این صورت ممکن است نتایج کاشت ابرو غیرطبیعی به نظر برسد.

کلام آخر

بنابراین بهتر است بدانید که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در انجام هر نوع عمل زیبایی و درمانی رعایت دقیق نکات مراقبتی طبق دستورات صادره توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران می باشد. اگر به دنبال انتخاب یک پزشک متخصص و واجد شرایط برای انتخاب بهترین روش کاشت ابرو هستید، سایت جراحا بهترین انتخاب برای شما برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران است . از اینکه ما را تا آخر این مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم .

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است

 • زهرا نیک پور1402/03/23
  سلام ممنون از مطالب خوبتون به دردم خورد واقعا