«

اصول طراحی یک وب سایت خوب چیست ؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
#simadl-3123

طراحی یک وب سایت موثر ، باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص انجام دهد و در عین حال ، بازدیدکننده را درگیر کند.

عوامل متعددی مانند ثبات ، رنگ ها ، تایپوگرافی ، تصاویر ، سادگی و عملکرد ، به طراحی خوب یک وب سایت کمک می کنند. در بین بسیاری از شرکت های موجود در بازار ، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ، کار دشواری به نظر می آید. شما کی توانید با طراحی فروشگاه آنلاین به کمک وردپرس ، فروش محصولات خود را افزایش داده و نام‌ برند خود را بیش از پیش ، محبوب نمایید. هنگام طراحی یک وب سایت ، عوامل کلیدی زیادی وجود دارد که به نحوه درک آن کمک می کند. یک وب سایت خوب طراحی شده ، می تواند به ایجاد اعتماد کمک کند و بازدیدکنندگان را برای اقدام راهنمایی کند. ایجاد یک تجربه کاربری عالی ، شامل ؛ اطمینان از اینکه طراحی وب سایت شما دارای قابلیت استفاده (شکل و زیبایی شناسی) مناسب می باشد ، استفاده از آن آسان بوده (عملکرد) و به خوبی بهینه شده است.

هدف از ایجاد یک وب سایت

وب سایت شما ، باید نیاز های کاربر را برآورده کند. داشتن یک هدف ساده در همه صفحات ، به کاربر کمک می کند تا با آنچه شما ارائه می دهید تعامل داشته باشد. هدف وب سایت شما چیست ؟ آیا اطلاعات عملی مانند "چگونه راهنمایی کنیم" را به مردم می دهید ؟ آیا این یک وب سایت سرگرمی مانند پوشش ورزشی است یا محصولی را به کاربر می فروشید ؟ اهداف مختلف زیادی وجود دارد که وب سایت ها ممکن است داشته باشند ؛ اما اهداف اصلی مشترکی در همه وب سایت ها وجود دارد که یافتن شهرت و ایجاد محبوبیت ، یکی از آنها می باشد. همواره به خاطر داشته باشید که سادگی ، بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده از وب سایت شما است.

اهمیت رنگ و فونت در طراحی سایت

رنگ قدرت انتقال پیام ها و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد. پیدا کردن پالت رنگی که متناسب با برند شما باشد ، به شما این امکان را می دهد که بر رفتار مشتری خود نسبت به برند خود تاثیر بگذارید. بهتر است که انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید و به یاد داشته باشید که رنگ های مکمل ، خیلی خوب کار می کنند. ترکیب رنگ های دلپذیر ، باعث افزایش جذب مشتری و ایجاد حس خوب در کاربر می شود. و اما تایپوگرافی ، که نقش بسیار مهمی در وب سایت شما دارد. این عامل ، توجه افراد را جلب می کند و به عنوان تفسیر بصری برند عمل می کند. حروف تایپ باید خوانا باشند و فقط از حداکثر ۳ فونت مختلف در وب سایت استفاده شود. تصویرسازی هر جنبه بصری مورد استفاده در ارتباطات است. این شامل عکاسی ثابت ، تصویرسازی ، ویدئو و همه اشکال گرافیکی است. همه تصاویر باید گویا باشند و روح شرکت را تسخیر کنند و به عنوان تجسم شخصیت برند آنها عمل کنند. بیشتر اطلاعات اولیه ای که ما در وب سایت ها استفاده می کنیم ؛ بصری هستند و به عنوان اولین برداشت ، مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا برای ایجاد تصوری از حرفه ای بودن و اعتبار در ذهن بازدیدکنندگان استفاده شود. اگر به دنبال طراحی یک سایت حرفه ای برای فروشگاه و مجموعه خود هستید ؛ توصیه می کنیم که به وب سایت ایران سایت ، به نشانی iransite.com مراجعه کرده و از مطالب بی نظیر موجود در آن ، بهره مند شوید. متخصصان ما در این مجموعه ، پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

ناوبری وب سایت چیست و چه مزایایی دارد ؟

ناوبری ، سیستم راهیابی به قسمت های مختلف سایت شماست و در وب سایت هایی استفاده می شود که در آن ، بازدیدکنندگان با سایت در تعامل بوده و آنچه را که به دنبال آن هستند ، پیدا می کنند. ناوبری وب سایت ، کلید حفظ بازدیدکنندگان است. اگر ناوبری وب سایت گیج کننده باشد ، بازدیدکنندگان پشیمان شده و آنچه را که نیاز دارند ، در جای دیگری پیدا می کنند. نکته مهم در این امر ؛ ساده ، شهودی و ثابت نگه داشتن ناوبری در هر صفحه از وبسایت است. مطالعات ردیابی چشم ، نشان داده است که بیشتر آنچه مردم می بینند ، در نواحی بالا و سمت راست صفحه نمایش است. این طرح ، شکل الگوی طبیعی خواندن مردم ایران را تقلید می کند (از راست به راست و از بالا به پایین). یک وب سایت ، باید طوری طراحی شود ، که تمامی نیازهای مراجعه کننده را برطرف سازد.

اهمیت سلسله مراتب بصری در ایجاد یک وب سایت اصولی

سلسله مراتب بصری ، چیدمان عناصر به ترتیب اهمیت است. این کار بر اساس اندازه ، رنگ ، تصاویر ، کنتراست ، تایپوگرافی ، فضای خالی ، بافت و سبک انجام می شود. یکی از مهمترین کارکرد های سلسله مراتب بصری ، ایجاد یک نقطه کانونی است. این به بازدیدکنندگان نشان می دهد که مهمترین اطلاعات کجا قرار دارند. محتوا یک وب سایت موثر ، هم طراحی عالی دارد و هم محتوای عالی. استفاده از محتوای عالی با زبان قانع کننده ، می تواند بازدیدکنندگان را با تبدیل آنها به مشتری ، جذب و تحت تاثیر قرار دهد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت iransite.com ، بی نظیر ترین مطالب مربوط به سئو و طراحی سایت را پیدا کرده و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است