«

پرستار تمام وقت در منزل

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1929

پرستار تمام وقت در منزل

 • 115
 • 0
 • سه شنبه 15 تیر 1400

بیماران، سالمندان یا کودکان ممکن است در شرایط به خصوصی نیاز به مراقبت و نگهداری 24 ساعته داشته باشند.

برای مثال، اگر به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند، توانایی حرکت یا انجام کارهای شخصی خود را ندارند و به صورت کلی، برای امور خود به فرد دیگری نیاز خواهند داشت. حال فرض کنید اطرافیان و خانواده آنها نیز به دلیل مشغله های فراوان، ضعف جسمانی یا عدم وجود دانش کافی در این زمینه قادر به رفع نیازهای آنها نباشند. در این موقعیت، تنها پرستار تمام وقت در منزل پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم است که می تواند جای خالی شما را پر کند.

چه زمانی پرستار تمام وقت در منزل به کار ما خواهد آمد؟

بدون شک همه ما تمایل به نگهداری از والدین سالمند یا بیماران خود داریم؛ اما دانش و انرژی ما همواره برای این کار کافی نخواهد بود. به صورت کلی، بروز 5 نشانه مهم در افراد می تواند نشان دهد چه زمانی ناگزیر به استفاده از خدمات پرستاری در منزل و استخدام پرستار هستیم:

 • عدم مصرف صحیح داروها در زمان مناسب و در دوز تجویز شده
 • ضعف جسمانی یا عدم توانایی در انجام کارهای شخصی چون استحمام، دستشویی، غذاخوردن یا غذا درست کردن، لباس پوشیدن و ...
 • ناتوانی در انجام فعالیت های روزانه یا داشتن تحرک مانند مرتب کردن منزل، خرید خانه و ...
 • فراموشی یا آلزایمر
 • درماندگی و عجز خانواده و اطرافیان بیمار یا سالمند از مراقبت 24 ساعته از آنها

اگر بیمار یا سالمند شما شرایط بالا را داشت و علیرغم میل شخصی شما به عنوان مراقبین، آنها اصرار بر حفظ استقلال و ماندن در خانه خود می ورزید، تنها پرستار تمام وقت در منزل آسانیسم است که می تواند دغدغه های شما از بابت سلامتی، تغذیه و روتین زندگی آنها را برطرف سازد. برای فراهم آوردن یک سبک زندگی هر چه صحیح تر برای این عزیزان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

پرستارانی که به صورت تمام وقت استخدام می شوند، چه خدماتی ارائه می دهند؟

به صورت کلی، خدمات پرستاران متناسب با نیاز شما و درخواست کننده خدمات متفاوت خواهد بود. برخی به عنوان دستیار دکتر در منزل حضور پیدا می کنند و برخی به صورت انفرادی برای انجام سایر کارهای بهداشتی- درمانی. با این حال، اگر بخواهیم یک نگاه اجمالی به خدمات پرستاران بیاندازیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • نگهداری و مراقبت از درخواست کننده سرویس مانند بیمار یا سالمند
 • کمک به انجام تحرک و پیشگیری از ایجاد زخم بستر
 • توجه به مصرف صحیح دارو
 • یاری رساندن در انجام فعالیت های روزمره و شخصی
 • تنظیم ساعت خواب
 • تعویض سوند، پانسمان و بخیه
 • هم صحبتی

ما در آسانیسم مفتخر به ارائه خدمات شخصی سازی شده پرستار تمام وقت در منزل هستیم؛ یعنی پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما با توجه به نیاز شما سرویس دهی خواهند داشت؛ زیرا هدف و مسئولیت آسانیسم، کمک به حفظ آسایش و آرامش بیماران، سالمندان و خانواده های آنها است.

4 مزیت استخدام پرستار تمام وقت در منزل

پروسه درمان را سرعت بخشیده و احتمال ابتلا به دیگر بیماری ها را کاهش می دهد

با انجام خدمات بهداشتی و درمانی چون تزریق در منزل بیمار می توان از ابتلا به بیماری های دیگر جلوگیری کرد؛ زیرا مراکز درمانی روزانه صدها یا هزاران مریض با بیماری و ویروس های مختلف به خود میبیند و این امر، به خصوص در دوران همه گیری کرونا بسیار حائز اهمیت است.

از طرف دیگر، استخدام پرستار تمام وقت در منزل تاثیر به سزایی در بازیابی هر چه بهتر سلامتی بیماران خواهد داشت. در حقیقت آنها در محیط آلوده و استرس آور نیستند؛ پس سریع تر درمان خواهند شد.

هزینه آن در مقایسه با خدمات مراکز درمانی یا بیمارستان ها مقرون به صرفه تر است

عموما آزمایش ها و روند های درمانی متفاوتی برای بهبودی فرد بیمار یا سالمندی که نیاز به مراقبت دارد، انجام می گیرد. بعضا نیز به دلیل نیاز آنها به مواظبت، برای مدت زمان طولانی در بیمارستان ها بستری خواهند شد. نه بستری شدن در بیمارستان مقرون به صرفه خواهد بود و نه انتقال هر دفعه بیمار یا سالمند به آن مرکز و انجام تست های تجویز شده.

با استفاده از خدمات پرستاری در منزل آسانیسم نه تنها در مخارج رفت و آمد به مرکز صرفه جویی خواهد شد، بلکه بیمار قادر است تا انرژی و زمان خود را صرف استراحت کند. آن هم در امن ترین مکان در منظر او، یعنی خانه.

با خانواده خود در ارتباط است

در بسیاری از مواقع فرزندان یا خانواده از بیمار یا سالمند خود مراقبت می کنند؛ اما اگر به دلیل خستگی یا عدم داشتن زمان و انرژی کافی، آنها را در مراکز درمانی یا آسایشگاه ها نگه داریم، ساعات ملاقات محدود، روند رفت و آمد به محل و ماندن در ترافیک می تواند بسیار طاقت فرساتر باشد. از این رو، با حضور پرستار تمام وقت در منزل می توانید در هر ساعت و روزی به والدین یا بیمار خود سر بزنید یا اصلا کنار آنها بمانید.

زندگی دوباره طبق برنامه قبلی پیش خواهد رفت

همه این افراد سبک و زندگی و برنامه ریزی مختص به خود را داشته اند. با ماندن در خانه سالمندان، آسایشگاه ها یا بیمارستان ها نه تنها روال طبق برنامه آن مکان پیش خواهد رفت، بلکه احتمالا کوچکترین شباهتی نیز به زندگی گذشته آنها نخواهد داشت.

نگهداری از این عزیزان در منزل، ویزیت دکتر در منزل و ادامه روند درمان و مراقبت از آنها در آنجا باعث می شود تا همه چیز مطابق گذشته پیش رود. با این کار هم بیمار یا سالمند از زندگی راضی است، هم شما به عنوان خانواده آنها از روند بهبودی.

اگر شما نیز به دنبال آسایش و بهبودی هر چه سریع تر بیمار یا سالمند خود با استفاده از روش های نوین و صمیمانه تر هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس پرستار تمام وقت در منزل پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم است.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم؛ راهی آسان برای مراقبت و نگهداری از بیماران، سالمندان یا کودکان

آسانیسم یکی از مراکز معتبر در زمینه خدمات پرستاری، بهداشتی و درمانی است که طی سال ها فعالیت خود، توانسته با سرویس های متنوع و باکیفیت، اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید. در واقع ترکیب دانش، تخصص و تجربه آسانیسم با همکاری موسسات دیگر باعث کسب این اعتبار در سطح کشور شده است.

چرا آسانیسم؟

بدون شک تجربه عامل مهمی در جلب اعتماد و بالا نگه داشتن سطح کیفی سرویس های یک شرکت است، اما بدون داشتن دانش مربوطه این امر غیرممکن خواهد شد. علت موفقیت آسانیسم نیز به کارگیری همزمان علم، مهارت و تجربه است. عواملی که در انتخاب حاذق ترین پرستار یا کارشناس و سنجش سرویس های ارائه شده و بالا بردن کیفیت توسط نتایج آن موثر است.

امتیاز بعدی، سرویس های متنوعی است که آسانیسم فراهم آورده است. از استخدام پرستار تمام وقت در منزل گرفته تا ویزیت دکتر، انجام آزمایشات، سونوگرافی و فیزیوتراپی همگی توسط خبره ترین متخصصان آن حوزه برای شما عزیزان فراهم آورده شده است؛ بنابراین دیگر نیازی به صرف وقت برای درخواست هر سرویس از موسسه متفاوت نخواهید بود.

البته عامل مهم دیگری که باعث صرفه جویی در زمان و انرژی تان نیز می شود، همکاری آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری کشور است. بدین معنا که پس از ثبت درخواست برای هر خدمتی از طریق آسانیسم، لیستی از مراکز خدمات پرستاری به همراه هزینه برای شما نمایان می شود تا به راحتی بتوانید مناسب ترین سرویس را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

قیمت پرستار تمام وقت در منزل چقدر است؟

پاسخ به این پرسش به عوامل متعددی وابسته است. اینکه نیاز و خواسته شما از پرستار چیست و مسافت میان شما و پرستار چقدر است. این نکته قابل اهمیت است که قیمت پرستار سالمند با پرستار کودک بسیار متفاوت می باشد، به همین منظور برای اطلاع از دقیق ترین قیمت سرویس ها، با ما تماس بگیرید.

از کجا پرستار تمام وقت در منزل را سفارش دهیم؟

ثبت درخواست برای پرستار تمام وقت در منزل از آسانیسم بسیار ساده است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت مرکز و کلیک روی سرویس موردنظر درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین شماره تلفن مرکز پل ارتباطی دیگر شما با مجموعه است. برای ثبت درخواست قادر خواهید بود با کارشناسان ما نیز تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است ثبت درخواست در هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از هفته قابل انجام است.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است