«

پاسخ به تمامی سوال ها درباره کارت ویزیت

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2762

امروزه چاپ دیجیتال آنلاین و پرینت آنلاین به واسطه کم رنگ شدن چاپ افست و فراگیری دیجیتال مارکتینگ از استقبال بالایی بر خودار شده است.

مهمترین خدمات در چاپ آنلاین چاپ جزوه و پرینت رنگی و چاپ کارت ویزیت است . در این مقاله به توضیح چاپ کارت ویزیت و مراحل آن می پردازیم.

 

پاسخ: برای همه جزئیات می توانید از راهنمای اندازه و ابعاد ما دیدن کنید، اما در اینجا خلاصه ای سریع از اندازه استاندارد کارت ویزیت آورده شده است:

 


اندازه کارت ویزیت بر حسب سانتی متر: 85*55 میلی متر
اندازه کارت ویزیت در فتوشاپ: 1050 در 600 پیکسل

 همچنین کارت های مربع یا کارت های گوشه گرد از انواع کارت ویزیت هستند که کمی با اندازه کارت ویزیت معمولی متفاوت هستند. همچنین، هنگامی که در حال طراحی یا انتخاب یک الگو هستید، به یاد داشته باشید که ابعاد کارت ویزیت ممکن است شامل یک "منطقه خون ریزی" باشد، که فضای اضافی برای تصاویر، الگوها یا عناصر طراحی است که فراتر از لبه های برش داده شده است - این به جلوگیری از داشتن لبه های سفید در اطراف کمک می کند. 

س: ضخامت کارت ویزیت چقدر است؟
پاسخ: ضخامت کارت ویزیت معمولاً با "نقاط" اندازه گیری می شود که به اختصار "pt" خوانده می شود. هرچه این عدد بیشتر باشد، کارت ضخیم تر است. ضخامت کارت ویزیت استاندارد 14pt است، اما وزن آن می تواند بسته به نوع کاغذ متفاوت باشد. برای مثال، کارت‌های ویزیت فوق‌العاده ضخیم ما در واقع 32pt هستند و کارت‌های Premium Plus     18pt هستند.

س: با کارت ویزیت های قدیمی چه کار کنم؟
پاسخ: اگر اطلاعات هنوز اکثراً صحیح است، می‌توانید با خط زدن اطلاعات قدیمی و نوشتن در متن جدید، آنها را به عنوان پشتیبان نگه دارید. اگر کارت‌ها عمدتاً نادرست هستند، بازیافت آن‌ها را توصیه می‌کنیم.

س: چگونه کارت ویزیت را سازماندهی کنم؟
پاسخ: توصیه می کنیم از یکی از دارندگان کارت ویزیت خود استفاده کنید که در مجموعه ای از مواد و سبک های مختلف موجود است.

س: چگونه طرح کارت ویزیت را انتخاب کنم؟
پاسخ: به طور سنتی، کارت‌های ویزیت دارای طرح‌بندی افقی هستند، اما اگر به دنبال حسی متفاوت و مدرن هستید، الگوهای زیادی برای کارت‌های ویزیت عمودی نیزوجود دارد. تا آنجا که طرح‌بندی‌های خاص طراحی، هزاران نفر را داریم که می‌توانید به سرعت بر اساس صنعت، شکل، سبک و موارد دیگر مرتب کنید و مرور کنید. و اگر نمی‌دانید که چه اطلاعاتی را باید درج کنید (و کجا باید برود)، چند مقاله در مورد ملزومات کارت ویزیت و چند نکته برای ایجاد کارت خود را بررسی کنید.

س: اگر یک روکش مخصوص به کارتم اضافه کنم (مانند براقیت برجسته یا لهجه فویل)، آیا در هر دو طرف خواهد بود؟
پاسخ: جلوی کارت شما هر بافت یا رنگی را که انتخاب کرده اید خواهد داشت. پشت یک سطح صاف و مات خواهد بود - برای اضافه کردن یادداشت ها، قرار ملاقات ها یا اطلاعات دیگر عالی است.

س: آیا نگهدارنده و کیف کارت ویزیت من را پیشنهاد می کنید؟
پاسخ: . می‌توانید از میان انواع سبک‌ها و مواد، به همراه برخی گزینه‌های سفارشی‌سازی، درست در صفحه دارندگان کارت ویزیت ما، انتخاب کنید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است