«

شرایط جدید خرید ملک در‌ گرجستان ۲۰۲۲

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2764

شرایط جدید خرید ملک در‌ گرجستان ۲۰۲۲

مهاجرت به گرجستان و اخذ اقانت از طریق خرید ملک در سال ۲۰۲۱ یکی از مطمئن‌ترین روش‌های موجود بود که همچنان می‌تواند به نسبت روش‌های سرمایه‌گذاری هزینه کمتری را در بر بگیرد. شما برای خرید ملک در سال ۲۰۲۲ هم تقریبا با همان شرایط پارسال سر و کار دارید.

با توجه به قانون تصویب شده در سال ۲۰۱۵ میلدذی توسط دولت پارلمان کشور گرجستان، هرفرد خارجی که در شهرهای گرجستان، خرید ملک انجام دهد و یا خانه ای ملکی خریداری نماید، می تواند از اقامت کشور زیبای گرجستان یا همان به اصلاح ID Card گرجستان بهره مند شود و این کارت را دریافت نماید.

شما با سرمایه گذاری در گرجستان و خرید ملک در گرجستان میتوانید اقامت این کشور را بدست بیاورید و به راحتی در این کشور زندگی – کار و تحصیل نمایید. برای سفر به کشورهای دیگر از امکانات بهتری برخوردار خواهید بود. بدلیل ارزان بودن و نزدیک بودن گرجستان به ایران همواره خرید ملک در گرجستان متقاضیان زیادی را در همه وقت سال خواهد داشت.

خرید ملک در گرجستان ۲۰۲۲

املاک گرجستان

املاک در گرجستان به ۵ دسته تقسیم می شود:

  1. آپارتمان مسکونی و اداری
  2. ویلایی
  3. مغازه
  4. زمین مسکونی
  5. زمین های کشاورزی

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک آسانترین راه برای اخذ اقامت گرجستان هست.

اگر بخواهیم قیمت خرید ملک در کشور گرجستان را با کشور ایران مقایسه کنم باید به شما بگویم که قیمت ملک در گرجستان بسیار پایین تر از ایران است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشور گرجستان هستید در واقع به اطلاعات بسیار زیاد نسبت به بازار املاک نیاز خواهید داشت. با بررسی بیش از 400 آپارتمان برای فروش و تجزیه تحلیل وضعیت قیمت ها می توان نتیجه گرفت که کدام منطقه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در املاک گرجستان و جستجوی خانه های فروشی است.

مراحل قانونی خرید ملک در گرجستان

امروزه بعضی کشورها به افرادی که قادر به سرمایه گذاری و خرید ملک باشند، راه های اقامتی را معرفی می کنند که شخص با خرید املاک بتواند برای چندین سال در کشوری خارجی اقامت موقت داشته و پس از آن اقامت دائم خود را دریافت کند. یکی از این کشورها گرجستان می باشد که شرایط اخذ اقامت با خرید ملک را برای خارجی ها فراهم کرده است.

طبق قانون گرجستان در مورد ارتقاء و ضمانت فعالیت های سرمایه گذاری، گرجستان‌ اقامت دائم را به خارجی هایی اعطا می کند که حداقل 300000 دلار آمریکا در مناطق خاصی از اقتصاد گرجستان سرمایه گذاری کنند. طبق آیین نامه های جدیدی که از تاریخ 2 ژوئیه 2019 به اجرا درآمد، 2 گزینه مختلف برای دریافت مجوز اقامت سرمایه گذاری (اجازه اقامت دائم) در گرجستان‌ وجود دارد:

با ایجاد یک سرمایه گذاری شخصی در املاک و مستغلات؛ خرید املاک غیر کشاورزی (زمین، آپارتمان، منطقه تجاری و غیره) در گرجستان که بیش از 300،000 دلار آمریکا ارزش دارد. یک گزارش ارزیابی باید تهیه شود که نشان می دهد قیمت بازار ملک از 300000 دلار آمریکا فراتر رفته است. اجازه اقامت سرمایه گذاری در ابتدا به مدت 5 سال صادر می شود. اگر بعد از 5 سال متقاضی املاک و مستغلات را به فروش نرساند، به آنها اجازه اقامت دائم گرجستان اعطا می شود.

با خرید ملک، اجازه اقامت موقت گرجستان برای مدت 6 ماه تا 6 سال صادر می شود. معمولاً اولین بار برای یک دوره 6 ماهه یا 1 ساله است..

بعد از اینکه متقاضی کارت اقامت گرجستان خود را دریافت کرد، همسر و فرزندان وی نیز واجد شرایط دریافت اقامت هستند. پس از 10 سال اقامت مستمر و قانونی در گرجستان، در صورت داشتن شرایط خاص از جمله دانستن زبان محلی، تاریخ و آداب و رسوم و افزایش سرمایه به 300 هزار دلار می توانید واجد شرایط درخواست تابعیت گرجستان باشید.

جهت اخذ اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک لازم است که حتماً از قوانین گرجستان و آثار حقوقی آن اطلاعات کامل داشته باشید. پیشنهاد می شود برای تحقیق درباره قیمت های ملک مانند آپارتمان، خانه ویلایی، مغازه، رستوران، هتل و سایر املاک و تشخیص مناطق بهتر حتماً از یک وکیل مجرب که به همه قوانین خرید ملک در گرجستان تسلط داشته باشد، کمک بگیرید.

بازار خرید ملک در گرجستان

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشور گرجستان هستید در واقع به اطلاعات بسیار زیاد نسبت به بازار املاک نیاز خواهید داشت. با بررسی بیش از 400 آپارتمان برای فروش و تجزیه تحلیل وضعیت قیمت ها می توان نتیجه گرفت که کدام منطقه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در املاک گرجستان و جستجوی خانه های فروشی است. وضعیت قیمت ها برای بهترین و گران ترین منطقه های گرجستان در حدود 1200 دلار برای هر مترمربع بوده اما به طور میانگین قیمت فروش ملک در گرجستان بدین شرح است که در ژوئن2021 با 977.305 دلار برای هر متر مربع گزارش شده است. این افزایش از میزان قبلی که 867.770 دلار در متر مربع برای ماه سال 2020 بوده را نشان می دهد. در نظر داشته باشد که هرچه هزینه بیشتری صرف کنید خانه های لوکس تری را می توانید بخرید اما برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک می توانید چندین آپارتمان در مکان های مختلف، خریداری کرده و آن ها را اجاره بدهید تا درآمد بیشتری از این سرمایه گذاری کسب کنید.

فروش ملک در گرجستان

گرجستان یک کشور اروپایی، در خط تقسیم بین اروپا و آسیا است. در گذشته گرجستان یکی جمهوری های شوروی بود و آن را با روستاهای سرسبز در کوه های قفقاز و سواحل دریای سیاه می شناختند.گردشگری در گرجستان یکی از جاذبه های اصلی به شمار می رود: زیبایی طبیعی، آثار تاریخی و فرهنگی و سنت، انواع غذاهای خوشمزه و شراب گرجستان معروف است. با توجه به مشخصات توریستی گرجستان، روشن است که چگونه پروژه های لوکس ساختمانی و فعالیت های ارزشمند دولت گرجستان در جهت رشد سرمایه در این کشور آینده را تضمین می کند. گردشگران گرجستان در حال افزایش هستند و آن کشور به شدت نیاز به گسترش املاک و ساختمانها دارد.اگر شما علاقه مند به خرید ملک در گرجستان هستید، تفلیس شهری است که بیشترین تعداد پروژه و ساخت مسکن در گرجستان را دارد و بعد از آن شهر باتومی در صنعت ساختمان رونق زیادی گرفته است، در تفلیس  و در حال حاضر حدود 400 پروژه در سال 2021 در دست ساخت است، که در مجموع 15،160 آپارتمان مسکونی آماده تحویل خواهد شد. این یک رکورد بی سابقه در ده سال گذشته بوده است.

پ.ن: مطالب این مقاله از اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک و سرمایه گذاری در گرجستان و صفحه GeoVest Holding LLC (EN) استخراج شده است.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است