«

تبلیغات در تلگرام پربازده و بازدیدی | نمادین تلگرام

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

 تبلیغات در تلگرام با بهترین بازدهی و کمترین قیمت بر اساس بازدید یا همان تبلیغات گسترده تلگرام با مجری گری نمادین
تلگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی است که در ابتدا از این شبکه برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان استفاده می شود اما با افزایش کاربران فضا برای تبلیغات در تلگرام مهیا شد و صاحبان کسب و کار ها کانال مربوط به برند خود را در این اپلیکیشن راه اندازی کردند‌. این روزها هر فردی که کسب و کار اینترنتی ندارد یا مشغول فعالیت در حوزه خاص است طرفداران خود را در شبکه های اجتماعی مختلف پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار می کند‌.

برقراری ارتباط موثر با مخاطبان هدف باعث می شود که فرد با سلیقه و ذهنیات مشتریان آشنا شده و در ارائه خدمات خود از این نظر ها استفاده کند. شناسایی و جذب مخاطبان یکی از فاکتورهای مهم در رشد هر کسب و کاری است؛ بنابراین حتما سعی کنید که با استفاده از روش های مختلف تبلیغات در تلگرام را با کمک گرفتن از وبسایت های معتبر انجام دهید.

از آنجایی که تبلیغات و انتخاب بهترین روش برای ارائه خدمات و محصولات به مشتریان باعث موفقیت و کسب درآمد بیشتر می شود ما در این مقاله قصد داریم تا روش های تبلیغات در تلگرام را بررسی کنیم.

انواع روش های تبلیغاتی تلگرام

تبلیغات در تلگرام همانند دیگر شبکه های اجتماعی راه و روش های خاص خود را دارد. برای اینکه بهترین روش تبلیغاتی انتخاب شود ابتدا کارشناس کانال مربوطه را بررسی کرده و با موضوع و محتوای آن آشنا می شود سپس طبق برنامه مناسب ترین روش را برای انجام تبلیغات در نظر می گیرد.

برای اینکه تبلیغات نتیجه بدهد و برندی رشد کند باید از بهترین روش های تبلیغاتی استفاده شود. برخی از کاربران به علت عدم آشنایی با انواع تبلیغات، به روشی تبلیغات خود را انجام می دهند که علاوه بر جذب ممبر باعث ریزش ممبر های کنونی نیز می شود. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل در ادامه می خواهیم شما را با انواع روش های تبلیغاتی بیشتر آشنا کنیم.


تبلیغات بازدیدی تلگرام

وبسایت نمادین با در اختیار داشتن کارشناسان و مشاوران حرفه ای کار تبلیغات در تلگرام را برای شما عزیزان انجام می دهد. یکی از بهترین روش های تبلیغاتی که کارشناسان ما از آن جهت افزایش ممبر کانال های تلگرامی استفاده می کنند، تبلیغات به روش بازدیدی است. در این روش مشتریان به تعداد بازدیدی که پست آنها می خورد، هزینه پرداخت می کنند.

بدین ترتیب حتی با پرداخت هزینه اندک نیز می توانید درخواست تبلیغات بازدیدی کنید. این نوع تبلیغات در مقایسه با سایر روش هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، به صرفه تر است. چون در این روش خود شما هستید که قیمت کار را تعیین می کنید. البته ما همیشه سعی می کنیم مناسب ترین تعرفه را برای تبلیغاتی که انجام می دهیم در نظر بگیریم با این وجود تبلیغات در تلگرام در سایر روش ها نیز قیمت مناسبی دارد.

تبلیغات ساعتی تلگرام

تبلیغات ساعتی نسبت به روش های دیگر دردسر کمی دارد. در این روش شما باید ساعتی که می خواهید کانال تان تبلیغ شود را به مشاوران ما اطلاع دهید. معمولا تبلیغات ساعتی در تلگرام به صورت ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته هستند. اما مسئله مهمی که در رابطه با این نوع تبلیغات دارد مشخص کردن ساعت تبلیغ است.

حتما باید در ساعتی که مخاطبان هدف شما آنلاین هستند، تبلیغات انجام شود‌. برای تعیین وقت تبلیغات باید سن مخاطبان، شغل آنها و جنسیت کاربران را در نظر گرفت‌. برای مثال اگر کسب و کار شما مربوط به فروش کتاب های درسی است پس باید تبلیغات را زمانیکه رانش آموزان در مدرسه نیستند انجام دهید. تبلیغات در تلگرام به هر روشی که باشد مزایای زیادی دارد.
تبلیغات گسترده در تلگرام

در این روش شما باید با تيم های تبلیغاتی و بازاریابی که نفوذ بیشتری در تلگرام دارند تماس بگیرید و از آنها بخواهید که کانال شما را تبلیغ کنند. شاید برخی از کاربران این سوال برایشان پیش بیاید که از کجا تیم های تبلیغاتی معتبر را پیدا کنیم و از آنها جهت رشد کسب و کارمان کمک بگیریم؟ اصلا نباید نگران این موضوع باشید چون کارشناسان ما با انواع تیم های بازاریابی در تلگرام در ارتباط هستند و به راحتی می توانند توسط آنها کانال شما را در کانال ها و گروه های پر مخاطب تبلیغ کنند‌.

تبلیغات در تلگرام باید اهداف مشخصی داشته باشد وگرنه هیچ نوع تبلیغی جواب گو نخواهد بود. روش تبلیغات گسترده نسبت به روش هایی که معرفی کردیم آسان تر است و نگرانی بابت روش تبلیغاتی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید تماس با مشاوران ما و درخواست تبلیغات گسترده در تلگرام است.

تبلیغات کلیکی در تلگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغات در تلگرام، تبلیغات کلیکی است. در این روش شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می کنید. برخی از کاربران تبلیغات کليکی را جهت افزایش ممبر و توسعه کسب و کار خود انتخاب می کنند در حالیکه این روش تبلیغاتی گاهی ممکن است نتیجه خوبی در بر نداشته باشد. چون برای باخبر شدن از تعداد کلیک ها سامانه های متنوعی نصب کنید. این سامانه ها نیز هر کدام کیفیت های متنوعی دارند و در برخی مواقع آمار کلیک ها را درست نشان نمی دهند.

علاوه بر این شاید این رقبای شما باشند که بی هدف پی در پی بر روی پست شما کلیک کنند. در اینصورت متحمل ضرر و زیان های زیادی خواهید شد‌. پس قبل از سفارش تبلیغات در تلگرام باید با روش های مختلف آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید با آگاهی بهترین روش تبلیغاتی را انتخاب کنید.

نتیجه گیری
تلگرام از جمله شبکه های اجتماعی محبوب است که کاربران فعال زیادی دارد؛ به همین دلیل صاحبان کسب و کار ها علاوه بر اینستاگرام، توییتر، فیسبوک در تلگرام نیز فعالیت دارند و محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنند. تبلیغات در اینستاگرام مزایای زیادی دارد. روش های زیادی جهت تبلیغات کسب و کار ها در این اپلیکیشن پر مخاطب وجود دارد اما هر روش متناسب با ویژگی هایی که دارد برای یک نوع کسب و کار مناسب است.

ایتا کپی از تلگرام است؟

بله در واقع ایتا یک پیامرسان ایرانی است که الگو گرفته شده از تلگرام اما بومی سازی شده و کاملا داخلی! ایتا امروزه پیامرسان داخلی محبوب بین ایرانیان شده است از این همین رو تبلیغات در ایتا بسیار پر بازده شده است که یکی از دلایل آن این است که تعداد آگهی های تبلیغاتی در پیامرسان ایتا بسیار کمتر از تلگرام است. برای سفارش تبلیغات در ایتا همین الان وارد سایت نمادین بشوید و با ما تماس بگرید.

از جمله رایج ترین روش های تبلیغاتی می توان به: تبلیغات بازدیدی، ساعتی، تبلیغات گسترده و کلیکی اشاره کرد. با استفاده از شماره های زیر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و درخواست خدمات کنید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است