«

دانلود مستند اختاپوس(مافیای صنعت خودروی ایران)

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-942

دانلود مستند اختاپوس(مافیای صنعت خودروی ایران)

دانلود مستند اختاپوس(مافیای صنعت خودروی ایران)

download mostanad okhtapus

گروه فیلم : مستند

سال تولید : 1398

کارگردان : مهدی انصاری

تهیه کننده : مهدی انصاری

خلاصه داستان : این مستند با موضوع مافیای صنعت خودرو جدیدترین اثر مرکز مستند سوره حوزه هنری است که با همکاری اندیشکده یقین است تولید شده و برای نخستین بار به روایت پشت پرده مافیای خودرو در ایران می‌پردازد.

درباره مستند:

مهدی انصاری درباره جدیدترین مستندش گفت: ما و همه عوامل سازنده تیم «اختاپوس» امیدواریم با ساخت این مستند گام موثری برای مبارزه با فساد اقتصادی کشور برداشته باشیم. مسئله اصلی اختاپوس بحث خصوصی سازی در صنعت کشور است. یکی از مهم ترین ارکان اقتصادی کشور ما صنعت خودروسازی است و بعد از صنعت نفت ، دومین جایگاه را در بحث خصوصی سازی و رونق اقتصادی در دست دارد و به همین دلیل روا بود که حتما مستندی با این موضوع ساخته شود. مراحل تولید ما اواخر شهریور 98 به پایان رسید و بعد از صداگذاری و اصلاح رنگ آماده اکران بود تا اینکه مشکلات زیادی برایمان پیش آمد و بالاخره با برطرف کردن آن مشکلات ، قرار است در 4 دی ماه 98 رونمایی شود.

 

سایر عوامل مستند:

اسامی دیگر عوامل پشت دوربین این پروژه عبارتند از { تهیه کننده و کارگردان: مهدی انصاری / مجری طرح: گروه فرهنگی هنری فواد / مشاور طرح: حسام الدین حائری زاده / تدوین: روح الله قاسمی / مدیر تولید: مهرداد خانی , مصطفی صادق محمدی / تصویربرداران: سعید فرجی , میثم صبوحی , علی کرمی / گوینده گفتار متن: مهبد قناعت پیشه / ترکیب و طراحی صدا: حسین ابراهیمی }

 

لغو اکران مستند:

تازه‌ترین محصولات سازمان سینمای حوزه هنری بنا بود عصر امروز -چهارشنبه 4 دی ماه ساعت 18 با سخنرانی حسن عباسی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شود که به دلیل بازداشت «مهدی انصاری» کارگردان مستند، لغو شد. انصاری به دلیل شکایت شاکی خصوصی با حکم قضایی حدود یک ساعت پیش از اکران توسط نیروی انتظامی بازداشت شد.

 

 

 

دانلود مستند اختاپوس با کیفیت 1080hq

دانلود مستند اختاپوس با کیفیت 1080p

دانلود مستند اختاپوس با کیفیت 720p

دانلود مستند اختاپوس با کیفیت 480p

دانلود با همه کیفیت ها

ديدگاه های ارسال شده است